Obsah
ZÁJMOVÉ KROUŽKY
VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023
PONDĚLÍ
Název kroužku | Vedoucí | Čas |
Doučování NPO Logopedie 1. třídy | Mgr. Naděžda Kroupová | individuálně dle dohody 12,00 – 13,00, učebna I. A |
Doučování NPO Logopedie 2. třídy | Mgr. Naděžda Kroupová | individuálně dle dohody 13,00 – 14,00, učebna I. A |
Doučování NPO Logopedie 3. třídy | Mgr. Eva Zedníková | individuálně dle dohody 13,00 - 14,00, učebna III. A |
Doučování NPO Logopedie 4. - 5. třídy | Mgr. Hana Smáková | individuálně dle dohody 13,00 - 14,00, učebna IV. A |
Doučování Šablony VII. A | Mgr. et Mgr. Eva Dušková | 14,00 - 15,00, učebna VII. A |
Doučování Šablony VIII. A | Mgr. Lucie Šmídlová | 14,00 - 15,00 , učebna VIII. A |
Doučování Šablony VIII. B | Mgr. Štěpánka Kotková | 14,00 – 15,00, učebna VIII. B |
Kroužek logiky a deskových her pro 1. stupeň | Mgr. Denisa Kanalošová | 13,00 - 14,30 učebna I. B |
Kroužek logiky a deskových her pro 5. třídy | Mgr. Alena Faustová | 13,00 - 14,30 učebna V. B |
Kroužek logiky a deskových her, 6. - 9. třída | Mgr. Markéta Beránková | 14,00 - 15,30 PC II. 2. p. B |
Kroužek logiky a deskových her pro ST | Mgr. Martina Řápková | 14,00 - 15,30 PC I. přízemí B |
ÚTERÝ
Název kroužku | Vedoucí | Čas |
Logopedický kroužek Přípravné třídy | Bc. Jana Kolářová | individuálně dle dohody 12,00 – 13,00, učebna PT A |
Taneční a jóga 1. - 3. třída | Mgr. Markéta Nedvědová | 13,00 – 14,00 učebna I. C |
Kroužek "Šikovné ruce výtvarný" 1. - 5. třída | Mgr. Lucie Šmídlová | 13,00 – 14,00 učebna VIII. A |
Doučování Šablony IV. A | Mgr. Hana Smáková | 13,00 – 14,00 učebna IV. A |
Doučování NPO IX. A | Mgr. Jaroslava Wessela | 14,00 – 15,00 učebna IX. A |
Pěvecký sbor „Lísteček“ 1. – 9. třída, ST, PT | Mgr. Barbora Nováková Jaroslava Siváková | 14,00 – 15,30 učebna ST II. |
Rytmické hry 4. - 9. třída, ST | Mgr. Jakub Řehák | 14,00 – 15,00 hudebna TV |
STŘEDA
Název kroužku | Vedoucí | Čas |
Doučování Šablony I. A | Mgr. Naděžda Kroupová | 12,00 – 13,00 učebna I. A |
Doučování NPO Logopedie III. B | Mgr. Monika Moouchová | 13,00–14,00 učebna III. B |
Doučování Šablony VII. B | Mgr. Markéta Beránková | 14,00 – 15,00 učebna VII. B |
Doučování NPO Logopedie ST | Mgr. Eva Rajčanová | individuálně dle dohody 13,00 - 14,00 učebna RHST II. |
Kroužek logiky a deskových her 1. - 5. třída, ST | Bc. Roman Olah | 14,00 - 15, 30 PC I. přízemí B |
Kroužek logiky a deskových her, 6. - 9. třída | Mgr. Jan Šilhavý | 14,00 - 15, 30 PC II. 2. patro B |
Badatelský klub 5. - 9. třída | Mgr. et Mgr. Eva Dušková | 14,00 - 15, 00 učebna VII. A |
Keramika 1. - 9. třída, ST | Mgr. Pavla Mansfeldová | 13,00 - 15,00 1 x 14 dnů keramická dílna |
ČTVRTEK
Název kroužku | Vedoucí | Čas |
Doučování Šablony III. A | Mgr. Eva Zedníková | 13,00 – 14,00 učebna III. A |
Doučování Šablony III. B | Mgr. Monika Moouchová | 13,00 – 14,00 učebna III. B |
Doučování NPO VI. B | Mgr. Jitka Wessela | 14,00 – 15,00 učebna VI. B |
Doučování NPO VI.A Ester Balogová-Luková | Mgr. Naděžda Kroupová Mgr. Jana Miklovičová | 12,00 – 14,00 učebna I. A |
Školní parlament 2. – 9. třída | Mgr. Denisa Kanalošová Mgr. Jaroslava Wessela | 14,00 – 15,00 učebna IT 2. p. B |
DEN A HODINA STANOVENA DLE ZÁJMU A POŘÁDANÉ AKCE
Turisticko-sportovní kroužek 1. - 9. třída, ST | Renata Kratochvílová | vyhlašované akce pro zájemce |
Kroužek vaření a tvoření ST | Bc. Lenka Džambasova Petra Tišlerová | vyhlašované akce pro zájemce |
Akce školní družiny | vychovatelky školní družiny | vyhlašované akce pro zájemce |
Autikroužek | Mgr. Jana Hřibovská | individuálně dle dohody |